Kipu ja kuume
Finrexin Neo mustaherukka on lääke kuumeen ja erilaisten särkytilojen oireenmukaiseen hoitoon.
Katso tuotteen tiedotIbumax Lysin on kuumetta ja kipua lievittävä lääke, jonka vaikuttava aine on ibuprofeeni. Pitkäaikaiseen käyttöön tai alle 6-vuotiaille (alle 20 ...
Katso tuotteen tiedotIbumax on tulehduskipulääke, joka sisältää ibuprofeenia. Ibuprofeeni lievittää kipua ja kuumotusta ja vähentää punotusta ja turvotusta sekä alentaa kuumetta.
Katso tuotteen tiedotIbumax on tulehduskipulääke, joka sisältää ibuprofeenia. Ibuprofeeni lievittää kipua ja kuumotusta ja vähentää punotusta ja turvotusta sekä alentaa kuumetta.
Katso tuotteen tiedotIbumax on tulehduskipulääke, joka sisältää ibuprofeenia. Ibuprofeeni lievittää kipua ja kuumotusta ja vähentää punotusta ja turvotusta sekä alentaa kuumetta.
Katso tuotteen tiedotIbumax on tulehduskipulääke, joka sisältää ibuprofeenia. Ibuprofeeni lievittää kipua ja kuumotusta ja vähentää punotusta ja turvotusta sekä alentaa kuumetta.
Katso tuotteen tiedotIbumax-C sisältää ibuprofeenia, joka on tulehduskipulääke ja askorbiinihappoa (C-vitamiinia).
Katso tuotteen tiedotIbusal-tablettien sisältämä ibuprofeeni on ns. tulehduskipulääke. Se lievittää kipua estämällä kivun välittymistä keskushermostoon ja alentaa kuumetta vähentämällä kuumetta aiheuttavien välittäjäaineiden ...
Katso tuotteen tiedotIbusal-tablettien sisältämä ibuprofeeni on ns. tulehduskipulääke. Se lievittää kipua estämällä kivun välittymistä keskushermostoon ja alentaa kuumetta vähentämällä kuumetta aiheuttavien välittäjäaineiden ...
Katso tuotteen tiedotIbusal-tablettien sisältämä ibuprofeeni on ns. tulehduskipulääke. Se lievittää kipua estämällä kivun välittymistä keskushermostoon ja alentaa kuumetta vähentämällä kuumetta aiheuttavien välittäjäaineiden ...
Katso tuotteen tiedotIbutabs 400 mg tabletti tilapäisiin kuume-ja kiputiloihin aikuisille ja yli 20 kg painaville lapsille. Vaikuttava aine ibuprofeeni. Pitkäaikaiseen käyttöön vain ...
Katso tuotteen tiedotIbutabs 400 mg tabletti tilapäisiin kuume-ja kiputiloihin aikuisille ja yli 20 kg painaville lapsille. Vaikuttava aine ibuprofeeni. Pitkäaikaiseen käyttöön vain ...
Katso tuotteen tiedotIbuver on kuumetta alentava ja kipua lievittävä lääke, jonka vaikuttava aine on ibuprofeeni. Ibuver soveltuu aikuisten, nuorten ja vähintään 20 ...
Katso tuotteen tiedotIbuver on kuumetta alentava ja kipua lievittävä lääke, jonka vaikuttava aine on ibuprofeeni. Ibuver soveltuu aikuisten, nuorten ja vähintään 20 ...
Katso tuotteen tiedotSärkylääke jauheen muodossa. Lievän tai kohtalaisen kivun ja kuumeen hoitoon.- Tulehduskipulääke kipuun ja kuumeeseen- Sitruunanmakuinen jauhe liukenee suussa ilman nestettä- ...
Katso tuotteen tiedotSärkylääke jauheen muodossa. Lievän tai kohtalaisen kivun ja kuumeen hoitoon.- Tulehduskipulääke kipuun ja kuumeeseen- Sitruunanmakuinen jauhe liukenee suussa ilman nestettä- ...
Katso tuotteen tiedotIbuxin rapid on tulehduskipulääke, jonka vaikuttava aine on ibuprofeeni.
Katso tuotteen tiedotIbuxin rapid on tulehduskipulääke, jonka vaikuttava aine on ibuprofeeni.
Katso tuotteen tiedotIbuxin -tabletit sisältävät ibuprofeenia, joka on ns. tulehduskipulääke. Ibuprofeeni vähentää kipuaistimusta ja tulehdusta välittävien aineiden syntymistä elimistössä.
Katso tuotteen tiedotSärkylääke tilapäisiin kipu‐ ja kuumetiloihin, kuten nuhakuumeen tai influenssan oireisiin, päänsärkyyn, lihas‐ ja nivelkipuihin, reumasärkyyn, kuukautiskipuihin ja hammassärkyyn.Tuote lyhyesti- Tulehduskipulääke ...
Katso tuotteen tiedotVaikuttava aine on ibuprofeeni. Yksi pehmeä kapseli sisältää 400mg ibuprofeenia.Muut aineet ovat: makrogoli 600, kaliumhydroksidi, puhdistettu vesi, alluranpunainen, liivate, nestemäinen ...
Katso tuotteen tiedotVaikuttava aine on ibuprofeeni. Yksi pehmeä kapseli sisältää 400mg ibuprofeenia.Muut aineet ovat: makrogoli 600, kaliumhydroksidi, puhdistettu vesi, alluranpunainen, liivate, nestemäinen ...
Katso tuotteen tiedotKeto-tablettien sisältämä ketoprofeeni on tulehdusta, kipua ja kuumetta lievittävä tulehduskipulääke.
Katso tuotteen tiedotKetorin on tulehduskipulääke, joka alentaa kuumetta. Sen vaikuttava aine on ketoprofeeni. Ketorin sopii tilapäisten kipu- ja kuumetilojen, lihas- ja nivelkipujen, ...
Katso tuotteen tiedotPamol F on nopeasti suussa liukeneva tabletti, jonka vaikuttavana aineena on parasetamoli. Sitä käytetään lasten kuumeen ja kivun hoitoon, kuten ...
Katso tuotteen tiedotPamol F on nopeasti suussa liukeneva tabletti, jonka vaikuttavana aineena on parasetamoli.
Katso tuotteen tiedotPamol F on kipu- ja kuumelääke suussa liukenevana tablettina. Valmiste sisältää parasetamolia. Valmiste on tarkoitettu vain aikuisten käyttöön.
Katso tuotteen tiedotPamol 1000 mg -tablettien vaikuttava aine parasetamoli on kipulääke, joka alentaa myös kuumetta. Pamol 1000 mg on tarkoitettu mm. päänsäryn ...
Katso tuotteen tiedotPamol 500 mg sisältää parasetamolia ja sitä käytetään kivun lievittämiseen ja kuumeen alentamiseen aikuisilla ja yli 4-vuotiailla lapsilla. Pitkäaikaiseen käyttöön ...
Katso tuotteen tiedotPamolhot-C porejauhe on mustaherukanmakuinen lääke kuumeen ja särkytilojen lyhytaikaiseen hoitoon.
Katso tuotteen tiedot